Basisspecificaties
|
Cel |
210 mm half gesneden |
|
Gewicht |
38 kg ± 3% |
|
Dimensie |
2384 ± 2 mmx1303 ± 2 mm x 35 mm |
|
Voorste glas |
2. 0 mm (0. 08 inch), hoge transmissie, AR gecoate warmte versterkt glas |
|
Rugglas |
2. {0 mm (0. 08 inch), warmte versterkt Glas (wit roosterglas) |
|
Aantal cellen |
132(6×11+6×11) |
|
Junctiebox |
IP groter dan of gelijk aan 68,3diodes |
|
Kabel- en connector |
4 mm², positief (+) 350 mm, negatief (-) 230 mm (opgenomen connector) Risen Twinsel PV-SY02, IP68 |
|
Modules per pallet |
31/36stenen |
|
Modules per 40HQ |
558 -stukken |
Mechanische diagrammen

Opmerking: aangepaste framekleur en kabellengte beschikbaar op aanvraag
Productvoordelen
1. Verbeterde vermogensuitgang:HJT-zonnepanelen worden geassembleerd met zeer efficiënte multi-BusBar N-type HJT-cellen, die een grotere stroomopwekking bieden dan traditionele cellen, wat resulteert in een verbeterd vermogen voor uw zonne-energiesysteem.
2. Superieure temperatuurprestaties:De halve celconfiguratie van HJT-zonnepanelen biedt superieure temperatuurafhankelijke prestaties, waarbij optimale efficiëntie wordt gehandhaafd, zelfs bij warme weersomstandigheden.

3. Verminderde schaduweffecten:HJT -zonnepanelen worden minder beïnvloed door schaduw, omdat de halve celconfiguratie van de module energie generatie uit het niet -geschokte gedeelte van het paneel mogelijk maakt, zelfs wanneer een deel van het paneel in de schaduw is.
4. Verminderd risico op hotspots:HJT -zonnepanelen hebben een lager risico op het ontwikkelen van hotspots, die de efficiëntie van een zonnepaneel kunnen beschadigen of verminderen. Dit leidt tot een langere levensduur en meer consistente energieopwekking.
5. Verbeterde mechanische tolerantie:HJT -zonnepanelen zijn ontworpen om mechanische belasting te weerstaan, waardoor ze sterk en duurzaam zijn, en bestand zijn tegen extreme weersomstandigheden, waardoor jaren van betrouwbare productie van zonne -energie wordt gewaarborgd.
Elektrische parameters bij STC
|
TYPE |
Jam132s -695 h |
Jam132s -700 h |
Jam132s -705 h |
Jam132s -710 h |
Jam132s -715 h |
Jam132s -720 h |
|
Maximaal vermogen PMAX |
695W |
700W |
705W |
710W |
715W |
720W |
|
Open circuitspanning voc |
49.74V |
49.83V |
49.92V |
50.01V |
50.10V |
50.19V |
|
Maximale vermogensspanning VMP |
41.71V |
41.78V |
41.86V |
41.94V |
42.02V |
42.10V |
|
Kortsluitspanning ISC |
17.74A |
17.82A |
17.91A |
18.00A |
18.09A |
18.18A |
|
Maximale vermogensstroom IMP |
16.68A |
16.77A |
16.86A |
16.95A |
17.04A |
17.12A |
|
Module -efficiëntie |
22.4% |
22.5% |
22.7% |
22.9% |
23.0% |
23.2% |
|
Stroomtolerantie |
0~+5W |
|||||
|
Temperatuurcoëfficiënt van isc (_ isc) |
+0. 047%/ diploma |
|||||
|
Temperatuurcoëfficiënt van isc (_ isc) |
-0. 22%/ diploma |
|||||
|
Temperatuurcoëfficiënt van pmax (_ pmp) |
-0. 24%/ graad |
|||||
|
STC |
Bestraling 1000 W/m², celtemperatuur 25 graden, AM1,5G |
|||||
Opmerking: elektrische gegevens in deze catalogus verwijzen niet naar een enkele module en ze maken geen deel uit van het aanbod. Ze dienen alleen ter vergelijking tussen verschillende moduletypen.
Meettolerantie bij STC: PMAX ± 3%, VOC ± 2%en ISC ± 4%.
Elektrische kenmerken met derent power bin (verwijzing naar 10% bestralingsverhouding)
|
TYPE |
JAM132S -695H |
JAM132S -700H |
JAM132S -705H |
JAM132S -710H |
JAM132S -715H |
JAM132S -720H |
|
Maximaal vermogen PMAX |
765W |
770W |
776W |
781W |
787W |
792W |
|
Open circuitspanning voc |
49.74V |
49.83V |
49.92V |
50.01V |
50.10V |
50.19V |
|
Maximale vermogensspanning VMP |
41.71V |
41.78V |
41.86V |
41.94V |
42.02V |
42.10V |
|
Kortsluitspanning ISC (a) |
19.51A |
19.60A |
19.70A |
19.79A |
19.88A |
19.98A |
|
Maximale vermogensstroom IMP (a) |
18.35A |
18.44A |
18.54A |
18.62A |
18.73A |
18.81A |
|
Bestraling radio (achter/voor) 10% |
Power bifacialiteit: 70 ± 10%. |
|||||
Bedrijfsomstandigheden
|
Maximale systeemspanning |
1500VDC (IEC) |
|
Bedrijfstemperatuur |
40 graden ~ +85 graad |
|
Maximale serie zekering |
35A |
|
Maximale statische belasting, voorkant |
5400pa, 1.5 |
|
Maximale statische belasting, terug |
2400pa, 1,5 |
|
Noct |
45 ± 2 graden |
|
Toepassingsklasse |
Klasse A |
Samenstelling van HJT -zonnepanelen

1. Hoogtreffend hybride cellen:HJT-zonnepanelen gebruiken hybride cellen die de voordelen van zowel kristallijn silicium als dunne-filmtechnologieën combineren. Dit zorgt voor een hogere efficiëntie, wat betekent dat HJT -zonnepanelen meer elektriciteit kunnen genereren dan conventionele zonnepanelen.
2. Geavanceerd glazen substraat:Een hoogwaardig glazen substraat wordt gebruikt om de zonnecellen te beschermen tegen externe factoren zoals warmte, vochtigheid en UV-straling. Dit glazen substraat is ook ontworpen om de transmissie van zonlicht in de PV -cellen te optimaliseren, wat bijdraagt aan de algehele efficiëntie van het zonnepaneel.
3. Inkapsingslaag:De inkapsingslaag is het materiaal dat de zonnecellen in het paneel omringt en afdicht. HJT-zonnepanelen gebruiken een hoogwaardige inkapsingslaag die resistent is tegen vocht, UV-straling en andere externe factoren die de cellen in de loop van de tijd kunnen beschadigen.
4. Terugblad:Het achterblad van een zonnepaneel biedt een extra laag van bescherming tegen vocht en andere omgevingsfactoren. HJT-zonnepanelen gebruiken een hoogwaardig achterblad om de cellen en de elektronica in het paneel te beschermen.
5. Frame:Het frame van een zonnepaneel is een essentiële component die de cellen, glas, inkapsingslaag en achterkant bij elkaar bevat. HJT -zonnepanelen gebruiken een lichtgewicht en duurzaam aluminium frame dat verschillende weersomstandigheden kan weerstaan en extra stabiliteit voor het paneel kan bieden.

Veelgestelde vragen
Vraag: Wat is het Jingsun 720W N-type HJT-zonnepaneel?
Vraag: Hoe werkt het Jingsun N-type HJT-zonnepaneel?
Vraag: Wat zijn de voordelen van het kiezen van een Jingsun N-type HJT-zonnepaneel?
Vraag: Hoe verhoudt het Jingsun N-type HJT-zonnepaneel zich tot andere opties voor zonnepanelen?
Vraag: Wat voor garantie heeft het Jingsun N-type HJT-zonnepaneel ermee geleverd?

Populaire tags: HJT Solar Panels, China HJT Solar Panels Fabrikanten, leveranciers, fabriek


